DSC09135_3600_1200PB

Kibice

MAPA DOJAZDU DO HAL MTS MAPA OGÓLNA 36 RAJDU MAGNOLII ZASADY BEZPIECZEŃSTWA 10 PRZYKAZAŃ KIBICA RAJDOWEGO 1) Nie rzucaj na…

DSC09730_3600_1200PB

Wyniki

Wyniki online: WWW.WYNIKI.PZM.PL Wyniki oficjalne: WWW.BAJA16.PL ORGANIZATORZY             WSPÓŁORGANIZATORZY               …

36 Rajd Magnolii

Plakat rajdu.

Fundacja Baja Poland, wspólnie z Zarządem Okręgowym Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie organizuje w dniach 09-10 kwietnia br. 36 Rajd Magnolii który będzie Rundą kandydacką do zorganizowania w 2017 roku jednej z eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizowany rajd będzie przełomową imprezą motoryzacyjną w województwie zachodniopomorskim. Zarówno ze względu na rangę zawodów oraz połączenie z Targami Motoshow na terenie MTS. Tam też planujemy zorganizowanie strefy serwisowej oraz miasteczka dla kibiców.

Zgodnie z regulaminem, zatwierdzonym przez Zarząd Okręgowy PZM w Szczecinie, rajd ma charakter imprezy popularno-sportowej, składającej się z jazdy okrężnej i prób sportowych, w której o zwycięstwie decyduje punktualność w jeździe okrężnej i szybkość na próbach sportowych. Jazda okrężna są to odcinki dojazdowe pomiędzy każdą z prób sportowych, przebiegające w ruchu miejskim, które zawodnicy zobowiązani są pokonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa o ruchu drogowym, zaś miejsca prób sportowych są odcinkami zamkniętych dróg i placami zamkniętymi.

Celem rajdu jest przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez podnoszenie i poszerzanie umiejętności właściwego i szybkiego reagowania kierowców w trudnych sytuacjach, prezentację umiejętności kierowców licencjonowanych i amatorów, szeroka profilaktyka bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Pierwszy dzień rajdu (sobota) odbędzie się na halach MTS (Motoshow) oraz Wałach Chrobrego. Drugi dzień rajdu to odcinki specjalne na terenie byłego lotniska w Kluczewie (niedziela).

MS2016_CS9_354x247_v2.4_prev


ORGANIZATORZY

fundacjaminilogo            pzm-polski-zwiazek-motorowy-logo2

WSPÓŁORGANIZATORZY

logomsz            Logo motoshow_v2           logo1AKS         8038361701_70395c97ec_m

PATRONAT HONOROWY

honorowy_kolor

MEDIA

logo_rally_and_race_-_11(1)        siescigam logo poziom             logotvp3

logoglosszczecinskilogonaszemiastologotrendylogoserwisgs24logoinfoludeklogoeska

PARTNERZY

mastercars24_jpg_rgb          proautologo MB-DDB poziom

SetinLogo400px          pb-logo_aparatlogoplakatyszczecinPort Szczecin-Swinoujscie - logo z paskami i_kostkami_wynik

Logosasz            tenzi-banner